AKENDE PESEMINE

Akende pesu võib anda hämmastavaid tulemusi kodu sisekliima parandamises, era- ja ärihoonete väljanägemises ning isegi valgustusele kuluvas elektrikulus.

Mustade akendega kontorihoone on nagu porine takso, potentsiaalne klient küll teadvustab endale, et ka selle taksoga saab peolt koju sõita, kuid lõpuks ikkagi valib takso mis on päevasel ajal kiirpesulast läbi sõitnud. Paratamatult on meie ühiskonnas esinduslik välimus võtmesõnaks, ning seda aitame me teil üleval hoida pestes teie aknad laitmatult puhtaks.

Ilusad ja puhtad aknad saab siis, kui kasutada selleks õigeid vahendeid ja töövõtteid, mille käppa saamine nõuab paarkümend korda proovimist.

Aknaid on soovitatav pesta kaks korda aastas: kevadel ja sügisel. Aknaklaasid pestakse vastavalt kliendi soovile ühelt või mõlemalt poolt. Akende pesemine hõlmab aknaklaaside pesemist ja aknalaudade, raamide pühkimist.

Akende pesu välitingimustes on mõistlik teostada  kuni 5 C. Akende pindala arvestatakse koos aknaraamidega. Akende pesu hinda mõjutavad järgmised tegurid: pindala, vajadusel tõsteseadmete rent, akende tüüp (puit, plastik, vitriin, katuseaken jne.)

Suurte klaaspindade pesemine alates 0,4 €/ m², koduakende pesemine on 8 €/aken.


Nemad juba kasutavad meie puhastusteenuseid, tee seda ka sina.

Küsi pakkumist
close slider

Küsi hinnapakkumistMe ei jaga teie personaalinfot kolmandate osapooltega.