PUHASTUSTEENUSED

Kõik meid ümbritsev mõjutab otseselt meie enesetunnet ja tervist. On tõestatud, et puhtas keskkonnas viibides on inimesel vähem stressoreid mistõttu on tema töö produktiivsem ja puhkeaeg efektiivsem. Selleks, et tagada puhtus töökohas on mitu erinevat võimalust, palgata koristaja ning hoolitseda regulaarselt selle eest, et tal oleksid olemas erinevad vajalikud töövahendid, tõmmata liisku, selgitamaks välja milline osakond läheb järgmine hommik teistele parklat puhtaks lükkama, või teha kokkulepe puhastusfirmaga, kes hoolitseb sinu asemel töökoha puhtuse eest. 

Tutvu allpool meie puhastusteenustega, ning vaata, kuidas saame sulle kasulikud olla. 

HOOLDUSKORISTUS

Äripindade, korteriühistute, korterite ja elumajade perioodiline koristamine, mis säästab ettevõtjale aega, närve ning pikemas perspektiivis ka raha, sest ettevõtja ei pea ostma ise puhastusvahendeid, ning maksma koristajale palka.


EHITUSJÄRGNE KORISTUS

Hoiame teie objekti puhtana tööde käigus või teeme suurpuhastuse pärast remondi- või ehitustööde lõppu. Nii saab ehitusspetsialist keskenduda täielikult oma tööle.


PÕRANDATE HOOLDUS

PVC vahatamine ja süvapesu , kivipõranda süvapesu, betoonpõranda süvapesu, betoonpõranda süvapesu ja vahatamine, linoleumi süvapesu ja vahatamine. Kõige rohkem mustust tuleb ikka ruumi koos välijalatsitega. Aitame teil sellest lahti saada. 


AKENDE PESEMINE

Akende pesemine võib anda hämmastavaid tulemusi kodu sisekliima parandamises, era- ja ärihoonete väljanägemises ning isegi valgustusele kuluvas elektrikulus. Puhas aken jätab professionaalse ja hoolitsetud mulje.


PEHME MÖÖBLI PUHASTUS

Pehme mööbel määrdub märkamatult, kuid pidevalt. Diivanite, voodite, arvutitoolide ja nahkmööbli hooldust on mõistlik teostada korra või paar aastas, sest kangasse kogunenud tolm on abrasiivne ja kulutab kangast kui seal istuda. Lisaks on must mööbel halva lõhna põhjustaja number üks.


VAIPADE PUHASTUS

Vaipkatted ja vaibad määrduvad paratamatult ja nendesse jäävad sisse rohkem käidavad rajad. Vaipade puhastamine võib anda uskumatuid tulemusi ruumis oleva õhu parandamises. Tihtipeale pelgalt vaiba kloppimisest ei piisa vaid on vaja kasutada kemikaalide abi.


ERITÖÖD

Teostame kliendi soovil mitmesuguseid eripuhastustöid, mille ise läbiviimiseks ei ole tavainimesel lihtsalt sobivaid vahendeid, ning mis on mõistlikum usaldada professionaalide kätte, kes oskavad leida alati õige ja ohutu lahenduse.


SURVEPESUTÖÖD

Survepesu on ideaalne lahendus puhastamaks hoone välifassaade, mahuteid, monumente ja erinevaid teepindasid, mida muude vahenditega jääkski puhastama. Võta meiega ühendust ja me osutame sulle survepesuteenust nii Tartus, Võrus, Valgas, Otepääl ja mujal Lõuna-Eestis.


FEKAALIVEDU

Tühjendame teie septikud, settekaevud, kuivkäimlad ja fekaalimahutid, kasutades selleks DAF FA 1000 CB masinat, mille paak mahutab 4 m3 ning voolik ulatub kuni 18 meetri kaugusele.


KÕRGTÖÖD JA TÖÖSTUSALPINISM

Eemaldame mustuse ka kohtadest, kuhu ligipääsuks on vaja erivarustust. Meie puhastusspetsialistid oskavad vajadusel meisterlikult kasutada tõstukeid ja alpinismivarustust.

Küsi pakkumist
close slider

Küsi hinnapakkumistMe ei jaga teie personaalinfot kolmandate osapooltega.